Послуги

Автоательє "AutoART.in.ua" пропонує Вам, такі види послуг:

Перетяжка салону автомобільної шкірою і алькантарою.

У виробництві використовується тільки автомобільна шкіра середнього і вищого сортів італійських і німецьких виробників. Шкіра має всі відповідні сертифікати якості та відповідності.
Зміна анатомії сидінь. Якщо Вам незручно сидіти в вашому авто, не вистачає бічної підтримки спини або здається занадто плоским сидіння - ми допоможемо Вам змінити форму вашого сидіння на більш зручну і ергономічну.

Зміна форми керма.

Якщо ви хочете триматися не просто за "баранку", а за справжній анатомічний кермо - Ви звернулися за адресою! Ми виготовимо зручну форму, зробимо кермо товщі і перетягнемо в шкіру будь-якого кольору на Ваш смак.

Оздоблення рідкісними видами шкіри.

Якщо у Вас з'явилося бажання мати в салоні свого автомобіля шкіру екзотичних тварин, наприклад крокодила або пітона - ми допоможемо! Оздоблення з такого типу шкіри підкреслює вашу спроможність і статус, надає дуже багатий вигляд вашого авто.

Нанесення логотипів і вензелів.

Якщо Ви хочете нанести на будь-яку деталь своє ім'я, герб або вензель - до Ваших послуг вишивка на шкірі нитками будь-якого кольору або поєднання, аж до фотографії. Також можна зробити гаряче тиснення на шкірі по вашому ескізу (методом кліше)! Даний метод сьогодні дуже поширений в автомобілях VIP-класу.

Ми диспонуємо понад 200 видами автомобільної шкіри, близько 50 відтінками алькантари, десятками видів автомобільного шкірзамінника і автотканини, якісної стельової тканин. Ми завжди раді порадити Вам матеріал і запропонувати свої послуги з перетяжки інтер'єру. Ми можемо за вашим бажанням перетягнути в автомобілі практично будь-яку деталь. Якщо ж щось не підлягає перетяжки, тоді така деталь фарбується в колір матеріалу. При бажанні ми можемо зробити з вашого мікроавтобуса пересувний офіс або стильний кабінет. Зміна форми сидінь, керма, фірмовий логотип у вигляді тиснення або вишивки - приходьте, і ми завжди Вам допоможемо.